هفتمین کمیسیون برنامه ریزی درسی استان اردبیل با محوریت تک درس های علمی کاربردی شهرداری اردبیل تشکیل یافت
تشکیل هفتمین کمیسیون برنامه ریزی درسی استان اردبیل با محوریت تک درس های علمی کاربردی
هفتمین کمیسیون برنامه ریزی درسی استان اردبیل با محوریت تک درس های علمی کاربردی شهرداری اردبیل تشکیل یافت

هفتمین کمیسیون برنامه‌ریزی درسی استان اردبیل با محوریت تک درس علمی کاربردی مسیرهای شغلی در رشته عمران تدوین شده توسط خانم نسیم قلی پور ، تک درس علمی کاربردی صلاحیت حرفه‌ای در سازمان نظام مهندسی ساختمان- طراحی معماری تدوین شده توسط خانم الناز عسگری نمین و تک درس علمی کاربردی پرورش قارچ در خانه تدوین شده  توسط آقای سید عباس راضی از مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اردبیل، با حضور اعضای این کمیسیون در محل سالن کنفرانس واحد استانی اردبیل تشکیل یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل، در این جلسه دکتر داریوش لطیفی با اشاره به اینکه برنامه‌های درسی و رشته‌های جدید می‌بایست به روز بوده و با توجه به نیاز بازار تدوین و تعریف کنیم، تصریح کرد: هیچ اصراری بر ابقاء رشته های قدیمی نداریم و هرچه مورد نیاز بازار و صنعت هست آن را تدوین می‌کنیم و در این راستا مراکز آموزشی در خط مقدم قرار گرفته و اتکا به آنهاست.

رئیس واحد استانی اردبیل ادامه داد: لازم است برای تعریف دوره های جدید اعم از مقطع دار و کوتاه مدت با سیاق جدید جلو برویم و این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه مشارکت جدی و فعال صاحب‌نظران و خبرگان این حوزه را داشته باشیم.

وی یادآور شد: یکی از وظایف این کمیسیون این است که پیشنهاد دهنده برنامه های جدیدتر می تواند باشد و مشاغلی که نیاز به احیا و یا فناوری جدید و قابلیت تبدیل شدن به دوره های مقطع دار یا کوتاه مدت و تک پودمان دارند با تشکیل تیم تخصصی و با استفاده از توانمندی‌های اعضا می توان اقدام نمود.

رئیس واحد استانی اردبیل اظهار امیدواری کرد: با توجه به سیاست‌های دانشگاه مبنی بر توسعه دوره‌های تک‌ پودمانی و آزاد و پاسخگویی به نیازهای منطقه و بومی و تسریع در فرایند تدوین و تصویب با بهره گیری از ظرفیت های موجود در استان در راستای سیاست مذکور گام موثرتری برداشته شود.

 

 

Get_Image 
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۱۸
منبع مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری اردبیل
تعداد بازدید : ۱۹